O značce
Dan cake

Dan Cake Polonia je jedním z předních výrobců v pekárenském a cukrářském průmyslu v Polsku a lídrem v oboru balených pekařských a cukrářských výrobků v zemi. Od roku 2004 je společnost součástí mezinárodní skupiny, která má své výrobní závody v Dánsku, Německu, Švédsku, Norsku, Polsku a Bangladéši.

Dan Cake Polonia je moderní a dynamicky se rozvíjející firmou. Výrobní závod společnosti se nachází v Chrzanowě a v současné době má 7 výrobních linek. Společnost poskytuje produkty pod značkou Dan Cake a na žádost největších maloobchodních řetězců v Polsku v rámci nabídky privátních značek.

Základem úspěchu značky Dan Cake v Polsku je kombinace mezinárodních zkušeností skupiny a polských pekařských a cukrářských tradic. Nabídka produktů skupiny se stále vyvíjí. V současné době zahrnuje náš sortiment v Polsku asi 70 produktů, včetně chleba, pečeného chleba, mléčných rohlíků a koláčů (rohlíky, muffiny, dorty, croissanty, koláče, vafle, koláčky a mnoho dalších).

Firma v současné době zaměstnává přibližně 400 zaměstnanců v 11 různých odděleních, od účetnictví, přes výzkum a vývoj, až po výrobu.